Postane Mah. Muhtar Rıfat Sokak. No:8 34940 Tuzla / İstanbul / Türkiye

Hakkımızda

Home Hakkımızda
About Img

Çok uzun zamandan beri müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz

Navcom Marine Electronic, müşterilerinin güvenliğini artırırken işletme maliyetlerini düşürecek çözümler üretme konusunda uzmanlaşmış bir deniz elektroniği firmasıdır. İstanbul, Türkiye'de Tuzla tersane bölgesine yakın stratejik bir konumda bulunan; deniz elektroniği ve haberleşme sistemleri satış, onarım ve teknik destek sağlamada benzersiz hizmetler sunan tek durak hizmet sağlayıcı olarak sektörde kendimizi konumlandırıyoruz. Şirketimizin çalışanları, yöneticileri ve sahipleri 35 yıllık sektör tecrübesi ile Türkiye ve dünyanın her yerindeki armatör ve şirketlere hizmet verme ayrıcalığını yaşamaktadır.

ÜrünlerimizHizmetler
award

Güncellenen Teknoloji

Son teknoloji ile uyumlu ürünlerimizle tüm müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

award

Sertifikalı Ekip

Profesyonel eğitim almış ekibimizle tüm müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

award

Zamanında teslimat

Sizi oyalamayacağız! Talep ettiğiniz hizmeti tam zamanında tamamlayıp teslim ediyoruz.

award

Kalite güvencesi

Kaliteden ödün vermiyoruz. Kaliteli ürünlerimizle her zaman karşınızda olacağız.

Navcom Marina Elektronik

NAVCOM® MARINE ELECTRONIC, deniz elektroniği ve haberleşme sistemlerinde servis ve satış amacıyla İstanbul/Türkiye'de kurulmuştur.

Uzun yıllardır hizmet ve destek veren şirketimiz, Deniz Elektroniği sektöründe 23 yılı aşkın deneyime sahip kuruculara sahiptir. Uzun yıllardan beri olan, yıllık Elektrone sahip olanlara sahiptir. Tüm işlerimizde esas olarak müşteriye ve onların memnuniyetine odaklandık. Vizyonumuz, Denizcilik sektörü için en iyi hizmet sağlayıcı olmaktır. Navcom Marine Electronics, elektronik, navigasyon ve haberleşme cihazlarında oluşabilecek problemlerin çözümü için oldukça deneyimli ve geniş bilgi birikimine sahip bir ekibe sahiptir.

  • 230 +Ürünler
  • 72 +Projeler
  • 1400 +Dünya Çapında Mutlu Müşteriler
  • 170 +Airtime Aboneleri